Mededelingen 26 november

Aanstaande donderdag 30 november is de half jaarlijkse Parochie bijeenkomst/ vergadering. We willen dan met u nadenken over de vitaliteitspunten uit de beleidsnota van het bisdom. Hoe kunnen we deze ideeën in onze parochie toepassen om onze vitaliteit te vergroten en beter voorbereid te zijn op de toekomst. Denkt u met ons mee! Aan het einde van de avond is er dan ook nog een wijnproeverij waarbij u de wijnen kunt proeven die we verkopen om het klokkentorentje te kunnen opknappen.

De agenda en de beleidsnota van het Bisdom voor de bijeenkomst vindt u in de hal. U bent van harte welkom deze avond.

 

De bijdragen van de tweede collecte op zondag 26 november is bestemd voor onze parochianen die rond de kerstdagen worden bezocht, omdat zij niet meer in staat zijn naar de vieringen te komen. De mensen van de ziekenbezoek groep nemen, namens de parochie, een attentie mee, zodat ze verbondenheid voelen met onze parochie.

Vrijdag 1 december is de 1e Vrijdag viering. In deze Eucharistie viering zal pater W. van Wegen voorgaan. Aanvang van de viering is 10.15 uur.

Vast voor in uw agenda:

–    Zondag 3 december: jaarlijkse voedselbankactie in de Thomaskerk

–    Maandag 6 december: Bijbelleesavond in de Thomaskerk in Huizen

–    Zondag 10 december: Verhaal halen nieuwe stijl. Aanvang is een half uurtje eerder dan voorgaande jaren.

Geen commentaar meer mogelijk.