Wikkelkoekenactie Albanië Comité

Feest op je bord, blijdschap in Albanië:

HUIZEN – Traditiegetrouw organiseert Stichting Albanië Comité in samenwerking met Bakkerij Kruijmer een Wikkelkoekenactie rond de paasdagen.

Kenners weten het allang: een wikkelkoek is feest op je bord. Door mee te doen met de Wikkelkoekenactie zorg je bovendien voor blijdschap in Albanië. Want vijfentwintig procent van de opbrengst wordt besteed aan

activiteiten voor de allerarmsten in de bergdorpen. Met de verkoop van wikkelkoeken worden de VakantieBijbelweek, het bezoek aan een afkickkliniek en een bejaardentehuis, een klusproject en het uitdelen van voedselpakketten tijdens de Jongerenreis aankomende zomer mogelijk gemaakt.

Bestellen

Een wikkelkoek kost € 14,50. Er kan besteld worden via wikkelkoekalbanie@gmail.com met vermelding van naam, telefoonnummer, mailadres en het aantal wikkelkoeken. Bestellingen dienen uiterlijk 22 maart in bezit te zijn van het Albanië Comité. De bestelde wikkelkoeken kunnen zaterdag 28 maart worden opgehaald. De locatie en de wijze van ophalen worden in de week ervoor bekendgemaakt. Als iemand echt niet in staat is om zijn of haar bestelling op te (laten) halen, is het mogelijk de wikkelkoek(en) thuis te laten bezorgen voor € 2,50 extra per adres. Dit geldt alleen voor Huizen en Blaricum. Graag hiervan een vermelding bij de bestelling. Meer informatie op Facebook, Instagram, www.albaniecomite.nl of via wikkelkoekalbanie@gmail.com.